Ziraat Katılım Bankası SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

23.06.2020
823
A+
A-
Ziraat Katılım Bankası SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Katılım Bankası SMS ile kredi başvuru ne yazık ki alınmamaktadır. Bunun yerine size en yakın banka şubesine gidebilir ya da internet şubesinde anında başvurunuzu iletebilirsiniz. Basit bankacılık işlemleri ve bazı başvurular için banka şubesine kadar gitmenize gerek yok. Bulunduğunuz yerden internet üzerinden başvurunuzu ileterek pratik bir şekilde finansman desteğinden faydalanabilirsiniz. Ziraat Katılım Bankası işinizi kolaylaştırmak için var.

Ziraat Katılım Bankası  Bireysel Temel İhtiyaç Destek Finansmanı

Ziraat Katılım Bankası  Bireysel Temel İhtiyaç Destek Finansmanı tam 6 ay geri ödemesizdir. 36 aya varan vade seçenekleri ile finansmandan faydalanabilirsiniz. Finansman azami tutarı en çok 10 bin Tl olabilir. Ziraat Katılım Bankası üretim ve istihdama olan hasarın en aza indirilmesi için tedbir almış, bu tedbirler doğrultusunda da bireysel temel ihtiyaç destek finansmanını ortaya koymuştur. Bu finansman türünden hane halkı aylık geliri 5 bin TL ve altında olan bireysel müşterilerin faydalanması mümkündür. Kredi talepleri bireysel temel ihtiyaç destek finansman kriterlerine göre değerlendirilecektir. Ziraat Katılım Bankası  Bireysel Temel İhtiyaç Destek Finansmanına başvuru yapmak için başvuru formunu internet sitesinden doldurmanız yeterlidir. Başvuru formunda sizden TC kimlik no, cep tel no ve güvenlik kodu bilgileri istenir. Bu bilgileri girdikten sonra başvur butonuna basın, sizin de finansman talebiniz değerlendirmeye alınsın.

Ziraat Katılım Bankası Konut Finansmanı

Ziraat Katılım Bankası Konut Finansmanı sayesinde hayallerinizdeki eve kavuşabileceksiniz. Zorlanmadan ev sahibi olmak isteyenlerin tercihi Ziraat Katılım Bankası Konut Finansmanıdır. Bu finansmandan bütçenize uygun kar payı oranları ile faydalanabilirsiniz. Hem de 120 aya varan vade imkanı sizleri bekliyor. Finansman konusu olan konut üzerine birinci dereceden ipotek tesis edilir. Şubelerin gerekli görmesi halinde ek teminat istenebilir. Esnek ödeme planları sayesinde ödemenizi yaparken zorlanmazsınız. Finansmana başvuru yapmak için istenilen belgeleri eksiksiz şekilde banka yetkililerine teslim etmeniz gerekir. İstenilen belgeler şu şekilde sıralanabilir:

 • Gerekli görülmesi halinde kefil için istenilen belgeler,
 • Tel, su ya da doğalgaz faturası,
 • Finansmana konu olan konutun tapu belgesi,
 • Şube tarafından istenilecek belgeler,
 • Kişinin çalışma durumunu gösteren gelir belgesi,
 • Kimlik belgesi,
 • Başvuru formu.
İlginizi Çekebilir:  Ziraat Katılım Kurumsal Finansman Destekleri

Ziraat Katılım Bankası Eğitim Finansmanı

Ziraat Katılım Bankası Eğitim Finansmanı ile hem yurt içi hem de yurt dışı eğitim ihtiyaçlarınızı zorlanmadan karşılayabileceksiniz. Başvurunuzu hemen yapın, 60 aya varan vade seçeneklerinden faydalanmaya başlayın. Nakit sorunu yaşamadan hayaliniz olan eğitim planlarını hayata geçirebilirsiniz. Bütçenize uygun kar payı oranını tercih edebilir, 60 aya varan vade imkanlarından yararlanabilirsiniz. Esnek ödeme planları olduğu için finansman geri ödemesini yaparken bütçenizi zorlamazsınız. Başvuru yapmak için gerekli olan belgeler şu şekilde sıralanabilir:

 • Gelir belgesi,
 • Kimlik belgesi,
 • Finansmana konu hizmete ilişkin proforma fatura,
 • Kredi başvuru formu.

Gerekli belgeleriniz ile birlikte size en yakın banka şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Ziraat Katılım Bankası Hac ve Umre Finansmanı

Ziraat Katılım Bankası Hac ve Umre Finansmanı kutsal toprakları ziyaret etmenize engel olan nakit probleminizi çözmenizi sağlayacak. Ziraat Katılım Bankası sayesinde 60 aya varan vade seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Ziraat Katılım müşterilerine esnek ödeme planları sunar. Yalnızca başvuru formunuz, finansmana ilişkin proforma faturanız ve nüfus cüzdanınız ile başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Başvuru yapmak için size en yakın banka şubesini ziyaret edin. Banka şubesinin en yakın nerede olduğunu bilmiyorsanız Ziraat Katılım ana sayfası üzerinden iletişim kısmına tıklayarak şube bilgisini alabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.