Vakıf Katılım Bankası SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

16.06.2020
529
A+
A-
Vakıf Katılım Bankası SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıf Katılım Bankası SMS ile kredi başvuru ne yazık ki alınmamaktadır. Bunun yerine banka internet sitesi üzerinden başvurunuzu yapabilir, bulunduğunuz yerden kredi talebinizi bankaya iletebilirsiniz. Vakıf Katılım Bankası her türlü maddi ihtiyacınızda yanınızdadır. İster evlilik, ister tatil, ister eğitim ister iş, bütün harcamalarınızda banka size gerekli olan maddi desteği sunacak. Bankanın esnek geri ödeme koşulları sayesinde geri ödemenizi yaparken zorlanmayacaksınız.

Vakıf Katılım Bankası Konut Finansmanı

Vakıf Katılım Bankası Konut Finansmanı hayalinizdeki eve zorlanmadan kavuşmanızı sağlayacak. Dilerseniz yatırım fırsatlarından da faydalanabilirsiniz. Artık ev alma hayallerinizi ertelemeyin. Vakıf Katılım Bankası sayesinde satın almak istediğiniz evin ekspertiz değerinin yüzde 80’ine kadar kredi kullanabileceksiniz. Hem de 120 aya varan vade seçenekleri sizleri bekliyor. Geri ödemenizi uzun dönemde yapabileceksiniz. Kendi bütçenize göre geri ödeme yapabileceğinizden eliniz dardayken taksit ödemekle uğraşmazsınız. Banka, müşteri değerlendirmesi sonrasında gerekli görmesi halinde sizden ek teminat isteyebilir.

Vakıf Katılım Bankası Konut Finansmanı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıf Katılım Bankası Konut Finansmanı başvurusu yapmak için ilk olarak bankanın başvuru yapanlardan istediği gerekli belgeleri temin ettiğinizden emin olun. Bu belgeler şu şekilde sıralanabilir:

 • Kefil olursa kefil için gerekli belgeler,
 • Finansmana konu olan konutun tapu belgesi fotokopisi,
 • Kimlik belgesi,
 • Kişinin çalışma durumunu gösteren gelir belgesi,
 • Başvuru yapan kişinin adına kayıtlı sabit telefon, su, doğalgaz, elektrik ve şubece istenebilecek diğer belgeler gereklidir.

Vakıf Katılım Bankası Taşıt Finansmanı

Vakıf Katılım Bankası Taşıt Finansmanı ile hem 0 km hem de ikinci el otomobil alabilirsiniz. Hem de araçları en uygun kar payı oranları ile alacaksınız 48 aya varan vade imkanı olduğundan geri ödemesini rahatça yaparsınız. İkinci el araçlar en çok 5 yaşında olabilir. Peşinat oranları yüzde 30’dan başlamaktadır. Taşıt finansmanına başvuru yapmak için aşağıdaki belgeleri temin etmeniz gerekir:

 • Gerekli görülmesi halinde kefil için istenilen belgeler,
 • Başvuru formu,
 • Nüfus cüzdanı,
 • Kişinin çalışma durumuna göre gelir belgesi,
 • Sıfır araçlar için finansmana konu olan aracın proforma faturası,
 • İstenmesi halinde iki ay öncesine ait kayıtlı su, elektrik ya da doğalgaz faturası.
İlginizi Çekebilir:  Vakıf Katılım Bankası Adana Şubeleri Telefon Numaraları, Adres Bilgileri, Şube Kodları

Vakıf Katılım Bankası İş Yeri Finansmanı

Vakıf Katılım Bankası İş Yeri Finansmanı işininiz büyütmek için size ihtiyacınız olan finansal destek alabilirsiniz. Hem büro, hem dükkan, hem mağaza, hem lojman hem de aklınıza gelen diğer gayrimenkuller için finansal destek almanız mümkündür. İş yeri finansmanında 60 aya varan vade imkanından faydalanırsınız. Banka sizden gerekli görmesi halinde ek teminat isteyebilir. Finansman kullanırken müşterilerin kredi notu önemli bir göstergedir. Kredi notu düşük olan müşterilerin finansman desteğinden faydalanma imkanı daha düşüktür. Kredi notu geçmişte bankalar ile çalıştığınızda oluşan bir puandır. Not, son 5 seneyi kapsar.

Eğer daha önceden bankalar ile çalışmadıysanız kredi notunuz 0 olur. Bu not banka için belirsizlik anlamına gelir. Ne iyi ne kötü bir puan olduğu söylenebilir. 0’dan yukarı doğru çıktıkça bankaların size kredi verme ihtimali de artar. Eğer kredi notunuz düşük olduğu için kredi kullanamıyorsanız kredi notunuzu yükselttikten sonra yeniden deneyebilirsiniz. Vakıf Katılım Bankası kredi notunuzu yükseltmeniz için borçlarınızı tek bir çatı altında toplamanızı öneriyor. Borçlarınızı zamanında ödeyin. Mümkünse borçlarınızın tümünü ödeyin. Bir kredi kartı alın. Kredi kartını düzenli olarak kullanın. Bu yöntemler kredi notunuzun yükselmesine yardımcı olur.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.